מצפה רמון מלון

מצפה רמון מלון

יש במצפה רמון מלון ייחודי, יוצא דופן, שונה כל כך מהמלונות המוכרים והמנוכרים של ישראל ובכלל, ייחודי גם בעולם כולו – מלון בוטיק מצפה רמון – בראשית. מלון זה הינו פלא מדברי, נווה מדבר עם ניחוח עתיק השואב לתוכו את המבקרים ומכניס אותם למסע ייחודי ומרתק של תחושות וריגושים. המקום עצמו, מצפה רמון, וכמובן מכתש רמון, הם לבדם אטרקציה בינלאומית אשר מושכת אליה תיירים כמו מגנט. חובבי העולם, טיילים וותיקים וחדשים, וכל מי שיודע להעריך יופי אמיתי, טהור ועתיק, יופי עמוק עם שלל גוונים וזוויות, כלום מגיעים בעקבות הקסם וניחוחות העולם העתיק לבקר בארץ קדומה זו. המלון ממוקם בצורה חכמה אשר מתחשבת בנוף בצורה ייחודית שאינה מתפשרת, כך שהוא נטמע בתוכו והופך את קיומו לחל מהזרימה הכללית של הנוף והטבע עוצרי הנשימה. חווית השהות במצפה רמון מלון בראשית הינה חוויה שונה, ייחודית, יוצאת דופן מכל הבחינות ומומלצת בלב שלם ובפה מלא – לא ניתן לקבל כזו חוויה בישראל, וגם לא בהרבה מקומות בעולם אם בכלל, ובייחוד בכאלה מחירים ובכזו רמת שירות. לא רק על הנוף המהמם, נוף שמזמין אתכם להתהפנט ולהעלם בתוכו בחיבוק האינסופי של הזמן והמרחב, אלא גם עיצובו של המלון, מעשה חשיבה מתוחכם ומעודן עם דיוק ורמות גימור שלא מכירים בהרבה מלונות בארץ, חוברים יחד בכדי להעניק למבקרים חוויה יוצאת דופן שלא תישכח מהר.

מצפה רמון מלון וטבע יחד

מה שהצליחו להוליד מעצביו של מצפה רמון מלון בראשית הוא שילוב מנצח ויחיד במינו בו ניתן לראות כיצד עיצוב אנושי חכם ומתחשב יכול להחמיא לטבע ולנוף שמסביב ולא לשבור אותו. במקום לבנות מלון ענק נוסח מלונות אילת הגדולים אשר לא משאירים דבר לדמיון, סוגרים מכל הכיוונים ובעצם לא מאפשרים לנופשים לראות דבר פרט לעוד ועוד מבנים ומלונות, במלון בוטיק יפהפה זה ניתן ליהנות ממגוון רחב של חדרים, מבנים מדוייקים ומפוזרים ונוף, נוף ועוד נוף – ולא רק זאת, שהרי מדובר בנוף ייחודי – נופו הקדום של חבל הארץ היפה בישראל, ואחד מהיפים בעולם והוא איזור המדבר המרגש של מכתש רמון והמצפה שמעליו.

מצפה רמון מלון, אטרקציות ובילויים

במכתש רמון תוכלו למצוא אטרקציות רבות, בילויים שונים וטיולים רגליים מהממים. בנוסף לחובבי התנועה ובעלי האנרגיה – אלו שאוהבים להסתובב ולחקור, ואלו שאוהבים לנסוע על אופנים, ישנם מסלולים רבים שלוקחים אותכם עמוק לתוך ארץ קדומה זו ומספרים לכם את סיפורה של ההיסטוריה המקומית, היסטוריה רבת שנים ורבת חן. אין ברירה אלא להתמסר ולהתמכר לעוצמת הנופים וליופי הבלתי מתפשר של האיזור בעוד אתם נהנים מחדרים מפנקים במיוחד ושירות יוצא דופן עד כדי בלתי נתפס, בייחוד בהתחשב בהרגלים הישראלים ובהתנהלות של מלונות אחרים בסדר גודל שכזה, אשר פשוט לא עומדים בלחץ הנופשים. ביקור במלון מביא איתו גישה נוחה לכל האיזור ולכל מה שהוא מציע, טיולי ג'יפים, רכיבה על סוסים, ועוד דברים רבים ומעניינים, אך רבים בוחרים, ויש אומרים בצדק, לשהות בתוך המלון עצמו בחדרם הפרטי עם הבריכה שלהם, המיטה הנוחה, האוכל המהמם, ולנוח כמה שיותר. היכולת הייחודית של מלון זה היא בלתת ולפנק, ולהביא את האירוח לנקודות גבוהות בסקאלת הנוחות והנהנתנות, וכל זה במחירים שניתן לעכל. הארוחות במסעדת המלון הינן מקצועיות עד כדי רמה של חוץ-לארץ, ויש רבים אשר באים במיוחד לאכול במסעדת המלון, אף כשאינם שוהים בו. לכל הדעות, מלון בוטיק זה מציע חוויה שמתחילה כפעם בחיים, אך כל מי שמגיע לבקר יודע עמוק בפנים כי הוא עוד ישוב למצפה רמון מלון בוטיק בראשית.

 

 

 


לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top