מצפה רמון מלון בראשית

מצפה רמון מלון בראשית

במצפה רמון שוכן מלון בראשית, בית הארחה יוצא דופן וייחודי עד כדי השתאות. מלון זה, שהוא חלק מרשת מלונות ישרוטל, מציע לאורחים שלו שילוב מנצח של מיקום ומחיר, ייחוד במראה ושירות רמה בינלאומית, ללא תחרות בתוך גבולות הארץ. המלון שומר על אופי שונה ומיישר קו עם המלונות הגדולים יותר באירופה, מה גם שנקודות רבות מאוד הוא מציע שירות וייחוד ברמה אחת מעל, מלון שמחייב ביקור, לפחות פעם או פעמיים בחיים. הייחוד הגדול של המלון לא יכול להיכתב במילים. כמו שאת אופיו של אדם לא ניתן באמת לתאר במדוייק, וכדי להבין ולהכיר יש לפגוש ולבלות איתו זמן, כך לא ניתן לתאר במילים עד תום את העוצמה וההדר שמשרה מלון בראשית על אורחיו, עובדיו ומבקריו השלווים. יש משהו באוויר שם, בינות המצוקים החולשים על מכתש רמון האדיר, שמשרה אווירה מיוחדת במינה ולוקח אתכם לעולם ייחודי ועתיק. ממש כמו במפגש יוצא דופן עם אדם ייחודי שמקרין עוצמה וחיוניות, אדם אליו אתם מתחברים מיידית ומקבלים ממנו השראה וחזון, כך גם עוצמתו של המקום לוקחת אתכם לרמות אחרות של שלווה, רוגע והתמסרות לחופשה שלכם.

 

ביקור חובה בחדרי מלון בראשית

לא רק הנוף האינסופי והעמוק של האיזור שווה ביקורים רבים (כפי שמספרים מדריכי טיולים בכל השפות לתיירים המגיעים לישראל מדי שנה), אלא גם יצירת הפאר האנושית – התכנון האדריכאלי המדוייק עם המבנים היחודיים שהתאימו את עצמם לנוף קדומים זה. קידמה והסטוריה חוברים יחדיו בכדי ליצור מרבד מושלם של נוף עתיק יומין המחבק בסמכותיות את המבנים המותאמים למקום. בעיצוב מלון בראשית השקיעו זמן ומחשבה רבים ביותר בכל הנוגע לחדרים המפנקים שלהם, או בעצם, שלכם. אחד מיני דברים מרשימת הרעיונות היחודיים שמוצעים לאורחי המלון הינו בריכה פרטית בתוך החדר, בריכה עם נוף לעבר העולם המהמם אשר מחכה לכם בחוץ. לא לחינם מלון זה מקבל שבחים רבים מכל עבר, ואנחנו עוד לא נתקלנו בבשורות רעות שהיה לאורח לספר. הדאגה לאורחים במלון היא במודעות כל-כך גבוהה עד כי קשה מאוד לפספס, והנוכחות של העובדים המסורים נותנת השלמה מדוייקת לאווירה הכללית של המקום, מה שהופך את הביקור לחוויה קסומה ומלאה, עשירה ומעשירה, חוויה שתוציא אתכם חזרה לעולם בתחושת ריחוף קלה, תחושה ששיחררתם הרבה מהעומסים ויצאתם קלילים ורגועים, מוכנים להמשך סדר-היום ללא עיכובים מיותרים, לחץ ועצבים.

בואו לתפוס שלווה במלון בראשית

אני מזמינים אתכם להגיע לכאן, לתוך הנופים השלווים של חבל הארץ היפה ביותר, ולשקוע עמוק לתוך עולם של שלווה, עולם חסר דאגות מלא ברוגע אמיתי וסוחף. אם אתם שוקלים לאן לקחת את עצמכם לחופשה בזמן הקרוב, אנחנו כאן בשבילכם, לתת לכם את כל השירות והאפשרויות כדי שהחופש שלכם יהיה אמיתי, מרענן וממלא מצברים. חופשה בישראל זה המהלך הנכון ביותר בימים אלו בהם המחירים עולים בכל מקום בעולם, והקושי בחיי היום-יום מפציע ועולה כל פעם מחדש. לנוח כולנו צריכים, ולנקות את הראש מעת לעת זה מהלך מחייב למען הבריאות – הן של הגוף שלנו והן של הנשמה. בין הצורך בחופשה, הצורך במחירים שפויים ומאפשרים, וכמובן שהצורך בניקוי ראש אמיתי ועמוק, חופשה בישראל היא המהלך המתבקש. תנו לעצמכם את המרחב להירפא ולהתחדש, ובואו איתנו לחופשה חלומית במלון מפנק באופן מיוחד. היכנסו למנוע ההזמנות וגלו איזה חדרים פנויים בימים הנוחים לכם ביותר. ישנו מגוון ייחודי של חדרים שמתאימים לכל אחד, וכך גם אתם יכולים ליהנות מחופשה שתשאיר לכם טעם של עוד במלון בראשית מצפה רמון.לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top