מלונות במצפה רמון

מלונות במצפה רמון

ישנם מלונות במצפה רמון, אך ישנו מלון אחד אשר בולט ומנצנץ כמו פנינה לאור השמש, מלון בוטיק ישרוטל בראשית. מלון ייחודי בנוף הישראלי ובנופי המדבר הקדום הזה, מלון ששואף ללא פחות מהטוב ביותר, וכמו חבל ארץ זה – לא מתפשר והולך על הקצה בכל מה שמדובר בחדשנות, עיצוב ייחודי המתחשב בסביבה, אוכל וארוחות ברמה הגבוהה ביותר, וכמובן מעל הכל – שירות מקצועי ברמה בינלאומית, שירות שלא מתפשר.

ניתן לאמר הרבה על מיני מלונות במצפה רמון, אך שוב ושוב אנו למדים כי בסופו של דבר כשמחפשים מלונות לשהות בהם לחופשה השנתית או בתקופת החגים, ולא משנה מתי בעצם, כשרוצים למצוא מקום לנפוש בו – ומתחילים בחיפוש אחר מלונות באזור זה או  אחר – מן הראוי להכיר קודם כל את הפסגה – המלון האיכותי ביותר והטוב ביותר שיש, כדי לדעת למה אפשר לצפות, מה ראוי לקבל, מה ישנו במלאי, ולמה יש להשוות כדי להבין אם אנחנו מקבלים תמורה נאותה וראויה לכסף שלנו, ויותר חשוב מזה בהרבה – האם אנחנו מקבלים תמורה ראויה לזמן שלנו – תמורה שכוללת רגיעה אמיתית של חופשה מפנקת, חידוש מלאי האנרגיה ותחושת החיוניות, התחדשות הגוף והנשמה ובנייה של זיכרונות מחזקים ומלאים באור. לכן אנו ממליצים על בחירה מושכלת ונאורה, בחירה של אנשים שבאמת זקוקים לחופשה כי הם פועלים מההכרה שהחופש והמנוחה, ההתחדשות והרגיעה הם המקום שממנו שואבים את הכוח להמשיך ולהתקדם, הכוח לקבל ממוטיבציה ורעיונות חדשים, התחדשות ומחשבה צלולה, השראה ואור. בחירה אמיתית ומובנת במלון הטוב והבולט ביותר מכל מלונות במצפה רמון – מלון בראשית.

מלונות במצפה רמון ונוף יוצא דופן

אלפי מילים נשפכו על נוף הקדומים המהמם של האיזור, וחבל ארץ זה זכה לתשבוחות בשירים וסיפורים, אגדות ומאמרים מימי קדם ועד ימינו אנו. העבודה בתוך נוף זה, ובשילוב עם נוף זה, דורשת השקעה אמיתית, הבנה, הקשבה ומעבר להכל – רצון. ההבנה בשילוב עם רצון לעשות טוב הובילו את מעצבי המלון הזה, מה שלא ניתן להגיד לגמרי על עוד מלונות במצפה רמון, ליצור מטווה של חדרים בודדים, מעין שמיכה שמכסה בחן רב את השטח עליו מונח המלון בחינניות ובזרימה אחת עם הנוף המקומי. בלי קווים חדים וחזקים ששוברים את הנוף, אונסים אותו להיות משהו שהוא לא, מלון בראשית עוצב בקפידה תוך יצירת מתאר אחיד וזורם שלוקח את המלון פנימה לתוך הנוף שעוטף את המלון ומקבל אותו פנימה לתוכו. השהיה במבנים שתוכננו בקפידה בכדי להחמיא לנוף שבו הם יושבים יוצרת הרמוניה גם בחוץ וגם מבפנים, הרמוניה שחווים השוהים במלון והיא אותה תחושה של נינוחות ושלווה, תחושה של רוגע פנימי והיא הרי בדיוק התחושה אותה אנו מחפשים כשאנו נשענים אחורה בכורסא העוטפת ומנסים להירגע ולנוח.

מלונות מצפה רמון – בחירה במלון בראשית

הבחירה במלון בראשית איננה סתמית. כל מי שמגיע לביקור, ואפילו ביקור קצר במלון זה, מגלה מהר מאוד על מה אנחנו מדברים. כל הרעש המנטלי מאט, ומפנה את המקום בראש לשקט עמוק וחד, שקט שממהר לחדור לנשמה כולה ולהשרות עלינו אווירה של שהות נינוחה, שאיפה, נשיפה, שאיפה… נוף עתיק וייחודי זה מזמין אתכם להישאב לתוכו, ואנו ממליצים לא להתנגד, שכן ההתנגדות הינה חסרת ערך וחן, ולא יכולה לו, לנוף עצמתי זה, שכוחו מעבר לתפיסתנו ולתפיסת הזמן בכלל. כל שעליכם לעשות הוא להזמין לכם חדר לפי בחירתכם ממגוון החדרים המפנקים והייחודיים של המלון ולהגיע בעצמכם בכדי לחוות פנים מול פנים, נשמה מול נשמה, את העצמה אשר מגיעה עם ביקור במלון בראשית, הפנינה המבריקה בין מלונות במצפה רמון.


לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top