מלון בראשית – פנינה במדבר

מלון בראשית – פנינה במדבר

מלון בראשית – פנינה במדבר

מלון בראשית הוא בהחלט תופעת טבע משונה, מעין חזיון תעתועים מדברי אשר נראה לא-נראה, מוטמע בנוף היפהפה שסביבו ומשאיר את אורחיו פעורי פה לנוכח עוצמת ההוד וההדר בהם הוא מוקף ואותם הוא משדר. חווית השהות במלון בוטיק ייחודי זה לא רק מאפשרת נופש אמתי ובריא – מהסוג שאחריו מרגישים רעננים ומלאי כוחות מחודשים, אלא גם חוויה של הכרות חדשה עם האני הפנימי שלנו, הכרות אשר מתרחשת רק במקומות מיוחדים מאוד, כאלו אשר מזכירים לנו את מקומנו בעולם וגורמים לנו להיטמע בשקט העמוק שלהם. השקט המדברי עם הנוף הקסום הם מתכון ייחודי ובדוק היטב לחופשה מהחלומות, ולא הרבה אנשים זוכים לבלות סוף שבוע במלון בראשית. המלון הינו מלון יוקרתי, לא בית אירוח פשוט וחסר חן. מדובר במקום ייחודי הן מבחינת הנוף שמסביב והן מבחינת העיצוב הקפדני, הנקי, המדויק והמרשים אשר משתלב מבחוץ בטבע הפראי והקדום כאשר מבפנים יוצר אווירה חמה נעימה ורגועה. בשתי מילים – הצלחה אמתית. לעתים בעודי מספר לאנשים על החוויה של השהות במקום אני נתקל בהרמות גבה סקפטיות ואף ציניות במקצת, אך האמת עומדת איתנה מול חוסר-האמון הראשוני, שכן פעם אחר פעם מי שבוחר להגיע לשהות במלון, ואפילו לסוף שבוע אחד בלבד, חוזר עם פה פעור ועם מבט קצת שונה בעיניים, כאילו משהו השתנה בתוכו בחופשה הזו, כאילו הוא זכה לטעם שוב מהעצמה הייחודית של החיים, עצמה חבויה שלעתים קרובות נעלמת מן העין במרדף החיים היומיומי והמתיש.

מלון בראשית – לוקיישן מנצח

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשקול בכובד ראש כשבוחרים איך לנפוש בימי החופש שלנו או בסופי השבוע שלנו אשר תמיד נראים קצרים מדי לעומת שבוע העבודה הארוך והמייגע הוא המיקום – הלוקיישן. מיקומו המנצח של מלון בראשית הוא אחד מנקודות החוזק העיקריות שלו, ולא סתם עוד נקודה באוסף הנקודות הרחב שהמלון מציע, אלא נקודה גדולה שעומדת כבסיס איתן לסימן הקריאה שמעליה. מי שלא מכיר את מכתש רמון, על נופיו העתיקים ומלאי העצמה וההשראה אותה הוא מעניק לאלו המשכילים להתבונן ולהישאב לרוח הקדומה שמנשבת בין ערוציו ומסלוליו הרבים לא טעם מימיו טעמו של חופש. יש קסם מיוחד במקום הזה, המקום הייחודי ויוצא הדופן הזה, אשר מעמיד את העולם כולו בפרופורציות הנכונות, המדודות והשקולות. החיים נראים אחרת כאשר מביטים עליהם מעך צוקי ענק אל מול נוף קדומים מעתיק נשימה. האפקט הנוצר משפיע רבות על האדם, והחופשה שלכם תקבל צביון ייחודי עוד לפני שטעמתם משלל הפינוקים הייחודי למלון, לפני שנהניתם מארוחה משגעת במסעדה הייחודית והאיכותית, ובכלל, עוד אפילו לפני שגיליתם את סודות החדרים שלכם, חדרים ייחודיים, מרווחים ובעלי קסם משלהם.

חדר במלון בראשית

נתחיל בעובדה כי החדרים במלון מגוונים ועשירים עד מאוד, וניתן למצוא חדר לכל טעם, לזוגות, למשפחות וליחידים – כל אחד עם הייחוד שלו. הדיאלוג שהחדרים מבצעים באופן שוטף וחלק עם הסביבה שלהם עלול לגרום לכם לרצות להוציא כיסא נוח ולבהות בחדרכם מבחוץ. הארכיטקטורה נעשתה בחכמה ועידון אמיתי אשר יצר סימביוזה מושלמת של החדרים כולם עם הסביבה הייחודית. היכולת של החדר להשתלב בנוף של הצוקים המקיפים את מכתש רמון – אחד המכתשים המפורסמים בעולם עם אזכורים רחבים בכל ספר תיירות המדבר על ישראל, הופכת את החוויה של השהות בו למעניינת מאוד, שכן אתם חשים כאילו אתם חלק מהנוף ולא שוברים אותו עם קירות לבנים חסרי חן או בניינים גבוהים שאינם מתאימים לסביבה. בתוך החדרים ישנם כל הפינוקים המוכרים לכם – רק בכמה רמות מעל. בעלי המלון לא חסכו בהוצאות ודאגו להביא את מיטב המכשירים והתכשירים ויצרו סלונים מפוארים, חדרי שינה מרהיבים ומזמינים, חדרי אמבטיה עם ניחוחות של בשמים ומרפסות מרהיבות עין. ניתן גם ליהנות במלון מדבר ייחודי ויוצא דופן בנוף הישראלי והעולמי – בריכה פרטית הממוקמת בתוך החדר שלכם. בשלב זה נפסיק לפרט את הייחוד של המלון בכדי לא לגרום לאלו מכם אשר עוד לא היו שם להזיל יותר מדי ריר, אך הטענה שלנו כי הבוטיק היוקרתי הזה מציע את אחת החוויות הייחודיות ביותר בנוף התיירות בישראל עומדת בהינה ומוכחת מעל כל צל של ספק, ואנו ממליצים לכם להגיע לפחות לסוף שבוע במלון בראשית (ישרוטל).