מלון בראשית – סוף שבוע חלומי

מלון בראשית – סוף שבוע חלומי

מלון בראשית – סוף שבוע חלומי

מלון בראשית מציע שירותי תיירות ונופש ברמה ייחודית אשר לא נראתה עוד כמוה בארץ. הסטנדרט הגבוהה והיוקרה הלא יומרנית מזמינה את האורחים להיכנס לחוויה שונה ואחרת, חוויה של חופשה באמת ייחודית. לא עוד מלון נוסף בשבלונת המלונות הנפוצה, מלון זה מעוצב בטעם טוב וברמות דיוק אשר מציבות אותו בשורה אחת עם מלונות בינלאומיים רבים. הביקור במלון נותן השראה וחוויה ייחודית, ואתם מוזמנים לחוות זאת בעצמכם בסופ"ש חלומי אמיתי.

הדבר הראשון שמציע המקום הוא המיקום הייחודי וחסר התקדים. הנופים הנגלים לעיניכם בואכם למלון זה הינם יוצאי דופן. לרוב בחיי היום יום בריצות בין העבודה למשפחה לסידורים ולקניות אנו שוכחים להרים את הראש, לקחת נשימה, לפקוח את העיניים ולהביט מסביב. הנוף העוצמתי בסביבת המלון הוא כל-כך חזק עד שהוא שואב אתכם לתוכו בין אם תרצו ובין אם לא.

 

כוחה של סביבה – הקסם של מלון בראשית

קשה אולי מקריאה בלבד להבין או לשער את עוצמת החוויה של הנוף באזור המלון. אלו מאיתנו אשר  מתורגלים בסיורים בשטח ובטיולים תוך בהייה והתמכרות לטבע הפראי יכולים אולי לשער לנפשם על מה מדובר. עם נוף קדומים בעל כוח משיכה מיוחד אשר מטביע את חותמו על הנשמה, מלון בראשית מאפשר לכם להיות בתוך מעין רחם מגונן ומזין תוך שאתם מתמכרים לאנרגיה הייחודית, התדר העצמתי של הסביבה הכל-כך יפה הזו, עם השקט שמקיף את המקום. ההשפעה המידית ממנה לא ניתן להתעלם היא שלווה, רוגע ושקט פנימי – הסיבה שבגללה מלכתחילה בוחרים רבים מאיתנו לצאת לחופשות. השקט האינסופי שמציע המקום במקביל לעיצוב הדרמטי הטבעי של הנוף מסביב ממש כופים את עצמם עליכם ויוצרים בכם, אורחי המלון, חוויה ייחודית אשר משאירה אתכם עם זיכרון מעניין. כמו שקשה לתאר חוויות רגשיות או רוחניות במילים, כך גם אין זה קל להסביר את יכולתה של האנרגיה המקומית לאפס את האדם, להעמידו במרכז של עצמו ולהחזיר לו את השקט הפנימי. מלון בראשית מאפשר זאת, וזוהי למעשה הסיבה העיקרית, אך כמובן לא היחידה להמלצה זו על סופ"ש מפנק במלון ייחודי זה.

מלון בראשית – יוקרה ייחודית

מעבר לנוף המהמם שמציע המקום לאורחיו, ישנם עוד מיני אירועים המייחדים את המלון הזה ומבדילים אותו מכל המלונות האחרים בארץ ללא יוצא מן הכלל. אחד מהם הוא כמובן העיצוב הייחודי של החדרים אשר מגיעים, בחלקם, עם בריכה פרטית! כמובן שחדרי המלון מציעים את כל הפינוקים הידועים והמקובלים, אך עם טוויסט ייחודי וקונספט חדשני אשר מוצע במלון זה בלבד. חדר עם נוף לנוף הקדומים של מכתש רמון, וזאת מול החלון המרווח שמול הבריכה הפרטית שלכם. ניתן לשהות בחופשה שלכם בחדר גדול ומרווח עם כל הציוד המשוכלל והפינוקים הרגילים שלכם, כל הדברים שאתם לא יכולים או לא רוצים להיות בלעדיהם, כמו טלוויזיות שטוחות ורחבות, חדר מקלחת מאובזר במיטב האביזרים ועם אמבטיה מפנקת, מרפסת עם נוף מהמם ופינת ישיבה, מיני בר, ערכות קפה, ספות נוחות, מיטה נוחה ומתקדמת לתמיכה בשינה בריאה, ובכלל, שלל פינוקים אשר קצרה היריעה מלתאר. אין ספק י מדובר בחוויה ייחודית אשר אין שנייה לה במלונאות בישראל ועולם התיירות והנופש. באם אתם מהסוג אשר אוהב להתפנק ולחוות חוויות ייחודיות וחזקות, חוויות אשר ילכו אתכם לעוד הרבה זמן, ולא מוכנים להתפשר על עוד חופשה רגילה וחסרת השראה באילת או בקלאב בטורקיה או יוון, חופשה בישראל – אפילו רק לסוף שבוע כאורחי מלון בראשית זה הדבר בשבילכם.