מלון בראשית מצפה רמון

מלון בראשית מצפה רמון

מלון בראשית מצפה רמון

מלון בראשית מצפה רמון הינו פנינה בלב מדבר, נקודת חן יפהפיה על מפת ישראל והעולם כולו, מלון אשר מדברים עליו בתיירות העילית ברחבי העולם. זמן לא רב לאחר פתיחת המלון יוצא הדופן הזה בלב ליבו של אחד האיזורים המרהיבים ביותר ביופיים, התחילו לזרום מאמרי ביקורת עמוסים לעייפה בתשבוחות על איכות השירות, רמת הגימור, וכמובן, היופי יוצא-הדופן של בית האירוח הזה. תיירים וטיילים וותיקים, שועלי הקרבות של המלונאות הישראלית החלו לבקר במלון בכדי לבחון בעצמם את עוצמת החוויה ולהגיע למסקנות שלהם בעצמם. אנשי תיירות אלו לא התאכזבו, ואף להפך, הופתעו לנוכח העוצמה המרגיעה שבאווירה הייחודית שמציע מלון בראשית מצפה רמון. לא מדובר בעוד קופסת בטון מרובת חדרים אשר נבנתה ללא חן בכדי להאביס עדרי תיירים ללא מודעות וללא התחשבות בסביבה ובאיכות. מלון זה מתמחה בחידוד, בדיוק ובאיכות יוצאת דופן, והכל תוך מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר – מהמבנים עצמם שנבנו בטיב טעם ובאסתטיקה ייחודית, ועד לשירות האורחים ברמה היומיומית, וכמובן דרך איכות המזון המוגש במסעדה והנגישות לנוף מהמם במיוחד.

מלון בראשית מצפה רמון – חופשה ייחודית בישראל

מלון לא גדול זה מציע פתרון לחופשה ייחודית בישראל, ל"טיים אאוט" אמיתי ומיוחד שלא תמצאו במקום אחר. ההצלחה הכבירה של המעצבים של המלון הביאו לידי רתימה נכונה ואידיאלית של תנאי השטח בכדי ליצור אווירה מהפנטת שנובעת מהעוצמות של הטבע השקט שמסביב. החדרים מאפשרים מבט על slots online נוף קדום ומרחבים אינסופיים, תמונה אשר חודרת לנשמה ומשנה את חווית החיים כולה, מה שהופך את השהייה למלון למרפאת נפש במיוחד, דבר אשר לא ניתן לאמר על אף מלון אחר ברמת גימור זו. החדרים במלון בראשית מצפה רמון מהודרים במיוחד, ונותנים תחושה של ארמון מלכים, כאשר כל מה שנמצא בחדר הינו ברמה הגבוהה ביותר, ומתעדכן מעת לעת בכדי לשמר את האיכות הגבוהה וליישר קו עם החידושים האחרונים. בחדר תמצאו כל מה שאתם צריכים בשביל שהות נעימה ומרגיעה, ומחוצה לו תמצאו את כל השאר – אינסוף של נוף, ולאלו המעדיפים חופשה אקטיבית, ישנן כמובן פעילויות רבות וטיולים באיזור המדהים של מכתש רמון.

מלון בראשית מצפה רמון כחוויה לחורף

אחד הדברים המענגים ביותר בחורף הישראלי הוא היכולת לברוח מהקור ולהתרענן במקומות החמים יותר. לא צריך לברוח יותר עד אילת בכדי ליהנות מחופשה מפנקת בעיצומו של החורף. מלון בראשית מצפה רמון מאפשר לכם לחוות הפוגה מהחיים החורפיים של המרכז והצפון ולהתכנס לעולם המפנק של שמש מלטפת וחמה בימי חורף קרים במיוחד. המדבר יפה במיוחד בחורפים והאווירה הקסומה רק הולכת ומתעצמת, מה שמאפשר לכם לקבל אפילו יותר מהשהות במקום הקסום הזה. המחירים כמובן משתנים מעת לעת, והחבילות הזמינות מאפשרות לכם להתפנק עד הסוף. המלון מארח כמות לא גדולה של אורחים, בקיץ ובחורף, וזאת בכדי לשמר את האווירה המוקפדת של שלווה ורוגע, על ידי המנעות מעודף אורחים שמוביל לרעש ולהמולה בלתי פוסקת. ישנה גם הגבלה על כמות הילדים המורשים לשהות במלון במקביל, מה שמבטיח גם כן כי ישנו וויסות מתמיד של הרעש. אלו הם רק דוגמאות קטנות להיקף המחשבה ועומק ההשקעה שניתנה בעת עיצוב המלון, בניית התוכניות וההפעלה היומיומית והכל לצורך יצירת מקום ייחודי באמת שאין כמותו בישראל, ואשר זוכה לתהודה יוצאת דופן מכל מבקר אשר מגיע להתרשם ולשהות. בואו והצטרפו לרשימה מכובדת של אורחים מרוצים אשר שהו במקום יוצא דופן זה, בית אירוח של מצוינות ושלווה, במלון בראשית מצפה רמון.