מלון בראשית – הזמן הוא עכשיו

מלון בראשית – הזמן הוא עכשיו

מלון בראשית – הזמן הוא עכשיו

הזמן עוצר מלכת בחוויה של ביקור במלון בראשית, והכל נהיה מדוייק, מכוון ונעים יותר. משהו בחוויה שמציע המלון המופלא והייחודי הזה, משהו בנוף, באווירה, בעיצוב ובמקום עצמו שהופכים את המקום לכל-כך ייחודי, עד שקשה להעביר את העניין במילים. הנשימה הנעתקת למראה נוף הקדומים יוצא הדופן שבתוכו מוסווים בטעם טוב המבנים השונים של המלון. הלב נינוח מהשירות הנפלא והאדיב של צוות אשר שוהה במקום ונמצא תחת השפעתה של האווירה הייחודית. החושים מתנקים ומתחדדים לנוכח השקט המופלא והאוויר הנעים. כל החוויה הזו של חופשה חלומית הופכת למציאות ברת קיימא במקום הקסום הזה על סף אחד מנקודות הציון המפורסמות בעולם התיירות הישראלי – מכתש רמון.

 

מי שמחפש חופשה במכתש רמון, או בגן העדן על פני האדמה, מוטב לו אילו יבחר במלון ייחודי זה שמציע חוויה שהיא חובה לפחות פעם אחת בחיים (למרות שאין קושי רב להתמכר למקום הזה). עם חדרים ברמה ייחודית אשר לא נראתה כמוה במדינת ישראל, סטנדרטים עולמיים בלי פרופורציה למחירים השפויים לגמרי, אין לכם ברירה אלא לזכות בהתחדשות האנרגיה – הן הגופניצ והן הנפשית, ולקבל את מה שמגיע לכם מחופשה אמיתית. אם אתם זוכרים למה אתם יוצאים לחופש – מה עומד מאחורי הצורך הזה לעזוב את הכל ולהתמסר לתענוגות החיים, אז תהיה לכם את ההזדמנות שלא תסולא בפז להתמסר לחלוטין לאווירה והכוח המיוחד השוכן בין כתלי מלון בראשית ובסביבתו.

מלון בראשית והחדרים היחודיים

העוצמה שמגיש לכם מלון בראשית לא מסתיימת במראה החיצוני אלא היא חיה ונוכחת בכל הרבדים השונים של החופשה – מהמקום עצמו דרך השירות והאנשים ועד לפרטים הקטנים בעיצוב הפנים וכמובן – המסעדה. החדרים עצמם ממוקמים בצורה הרמונית ומושלמת עם הסביבה ולא פוגעים ברצף המדברי הנהדר של הנוף הכללי בו המלון שוכן. בכל החדרים, וישנם חדרים שונים ומגוונים מאוד, יש נוף למדבר, כאשר בחלק מהחדרים יש נוף למכתש (זיכרו – יש לבחור חדר על-פי הטעם בעת ביצוע ההזמנה כאשר אתם לוחצים על הכפתור של מנוע ההזמנות של האתר). אחד מהקונספטים הייחודים שמציע המלון הזה, קונספט יוצא דופן אשר לא תמצאו במלונות אחרים בישראל והוא מזכיר יותר את איכות הבוטיק שמציעים צימרים שונים – הינו הבריכה הפרטית שלכם – בריכה במיוחד בשבילכם בחדרכם. מחדרים בסיסים אך נהדרים ומהודרים ועד לוילות יוקרתיות עם שני חדרים ופינוקים יחודיים, המלון מציע לכם חווית אירוח של פעם בחיים לפחות, לא משהו שתרצו להפסיד.

 מלון בראשית – גם מסעדה וגם אטרקציות

בנוסף לחדרים המרהיבים ולנוף יוצא הדופן, אם תצליחו להוציא את עצמכם מהבריכה הפרטית ומהמיטה הנוחה להפליא, ולהסיר את קסמו המהפנט של נוף המדבר לכמה דקות ספורות – תוכלו להגיע לחדר האוכל של המלון לארוחת בוקר עשירה ומגוונת, חדר אוכל שהוא לאונג' של מסעדה יוקרתית עם מטבח ייחודי ולא עוד "מזנון מלונות" פשוט הפועל על כמות. איכות גבוהה וסטנדרטים בינלאומיים נשמרים בקפידה במלון כולו, וכמובן שגם בחדר האוכל והמסעדה. לחובבי האקשן והפעילויות גם כן מצפה חוויה מיוחדת מאוד. אפרויות שונות של הפעלות קיימות במלון – מטיולי ג'יפים ללב המדבר ודרך מסעות אופניים ברמות שונות בתוך הנוך המדברי של המכתש, כל אלו נמצאים בהישג יד (פנו ללובי לשאר הפרטים). במלון ישנה הגבלה על כמות הילדים השוהים במקביל, וזאת בכדי למנוע טרדות ורעש ושמירה על השקט המתאים יותר לסביבה של מלון זה, מה שמבטיח לכם חופשה בראש שקט. אם אתם מגיעים עם ילדים, עומדים לרשותכם מתקנים המתאימים לילדים קטנים ואף חדר משחקים לילדים גדולים יותר. אתם מוזמנים לאפשר לעצמכם ליהנות באמת ועד הסוף מחופשה ייחודית ויוצאת דופן עוד היום דרך מנוע ההזמנות שבאתר ולהגיע לחופשה במלון בראשית.