מלון בראשית דילים יחודיים

מלון בראשית דילים יחודיים

מלון בראשית דילים יחודיים

במלון בראשית דילים יחודיים לאלו מכם אשר מעוניינים לפנק את עצמם עד הסוף בחווית נופש ישראלי ברמה שלא הייתה עוד כמוה בישראל. דרך מנוע ההזמנות שלנו תוכלו למצוא את העסקאות החמות ביותר שיש למלון להציע, ומדובר בעסקאות שוות במיוחד למלון שווה במיוחד. למי שעוד לא טעם את טעם המדבר של מלון זה מצפה חוויה ייחודית של התעלות והתאהבות ממבט ראשון, ולאלו מכם שכבר טעמו והבינו את העוצמה הכבושה במלון ובמקום בו הוא שוכן – ברוכים השבים לחופשה חלומית נוספת. למי שעוד לא מכיר, מלון זה מיוחד במינו מסיבות רבות. הנוף העוטף אותו מאפשר לכם להישאב ולשכוח את המציאות כמעט לגמרי. הכוח האדיר של נופי מדבר אינסופי עם מכתש רמון האגדי לרגליכם מהפנט וכובש ולא משאיר מקום לטעויות – אתם בחופש. הרוגע חזק מכם ואתם הופכים ליצור שליו ורגוע, אדם חדש ונינוח לחלוטין. כזה הוא כוחו של מקום מיוחד זה בלב מדבר, ורק אלו שהיו וחוו יכולים להבין עד כמה עמוקה החוויה של חופשה במקום שקט ועוצמתי שכזה. להבדיל אלף הבדלות מחופשה בטלה באילת במלון תיירותי ענקי אשר מפגיש אתכם עם מאות פרצופים ביום ורעש מכל פינה, מלון בראשית מאפשר שט אמיתי של רוגע עמוק. הם חשבו ל הכל, ואפילו מגבילים את מספר הילדים במלון כך שבכל רגע נתון לא יהיו יותר מדי ילדים בכדי להימנע מראש מהפרעות של רעש חזק שיוציאו את האוחרים משלוותם האדירה.

 

קשה לכם להרגע באמת? מלון בראשית בשבילכם!

אם קשה לכם עם הקונספט של חופשה מרגיעה, ואתם ידועים כבעלי קוצים בתחת, מלון בראשית מציע לכם מגוון פתרונות, לשני הכיוונים בו זמנית. הכיוון הראשון הוא כמובן להרגיע וליצור לכם סוף-סוף אווירה נכונה כל-כך של רוגע ושלווה עמוקה שאפילו אתם, בעלי הקוצים בישבן שאינם יכולים לנוח ליותר משתי דקות וחייבים לעשות משהו ועדיף כבר עכשיו, אפילו אתם תצליחו לשכב רגל על רגל מול נוף שלא נע ולהתהפנט על ציפור מדברים הדואה בגבהים לדקות ארוכות מאוד ורגועות מאוד. הכיוון השני שמציע המלון לבעלי הצורך לזוז ולנוע, להפעיל ולהתאמץ מעט הוא כיוון אתגרי של טיולים בלב מדבר. תוכלו להתעניין בלובי בטיולי ג'יפים בשטח שכן במכתש רמון אטרקציות לרוב ומקומות יחודיים, מקומות מפורסמים בכל העולם אשר נמצאים בכל ספרי התיירות המסבירים את פני התייר בישראל. טיולי אופניים ברמות אתגר שונות גם הם מחכים לבעלי הרצון והכוחות, וניתן ליהנות מטיולים בנופים משגעים מרמה של סיור מישורי ועד מסע מאתגר בשטח המדבר הקיצוני ולתוך המכתש.

מה עוד במלות בראשית?

אז איזה מתקנים יחודיים מציע המלון מלא הקסם הזה? ובכן, לחובבי הבריכה יש מענה מצויין עם בריכה יוקרתית ומעוצבת להפליא, אך יש עוד אופציה במלון, אופציה שעוד לא סיפרנו עליה. אחד הדברים שהופכים את המלון הזה למה שהוא – מלון ברמה בינלאומית שלא נראתה כמוה בישראל, הוא החדרים הייחודיים, כאשר אחד מהרעיונות שבוצעו בסטנדרט יוצא דופן שלא קיים בישראל פרט למלון זה הוא האפשרות לקחת חדר עם בריכה פרטית. ישנם חדרים שונים במלון, עם נוף למדבר או נוף למכתש, אך בחלק מהחדרים תוכלו ליהנות במקביל לנוף המהמם מבריכה פרטית שלכם בלבד, בריכה בתוך החדר עצמו! הבריכה החיצונית ממש נשפכת למדבר והקונטרס שבין היותכם במים מול הנוף המדברי הקסום שניצב איתן ועתיק לנגד עיניכם יוצר משהו, משהו אחר שקצת קשה לתאר. חוויה מיוחדת, יוצאת דופן ומזמינה ביותר מחכה לכם במקום הזה, לא משהו רגיל ויומיומי. אנו מקווים שתגיעו בקרוב לחופשה עם דילים יחודיים במלון בראשית.