מלון בראשית בשבילכם

מלון בראשית בשבילכם

מלון בראשית נעשה בשבילכם, אלו אשר יודעים מהי איכות ואשר בוחרים כל פעם מחדש לצאת לחופש אמיתי ומלא חוויה ואווירה. המלון נבנה למען אלו אשר יודעים מהו טעם טוב, איכות גבוהה ורמה אחרת, לאלו מאיתנו אשר לא אוהבים להתפשר ובוחרים לקבל על עצמם את העובדה כי החיים הם קצרים, וכי אנו חיים אותם פעם אחת – ואם כבר יוצאים לחופשה לנוח ולנקות את הראש – כדאי מאוד שזה יהיה במקום שיודע לתת לנו את מה שאנו צריכים. האווירה הייחודית והכל-כל מהפנטת שמציעים הנופים הנושקים למלון, נופים אשר בהם הוא מתמזג בטבעיות מהממת, נותנת לנו רעננות אדירה, חיות וחיוניות, רוגע ושלווה אמיתיים שלא ניתן למצוא בכל חבל-ארץ, ובטח שלא בכל בית מלון, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל. מדובר על סטנדרטים בינלאומיים אשר עוצבו לרמת דיוק ללא פשרות. מרמת העיצוב הקטנה ביותר של שקעי החשמל והצירים של הדלתות, דרך עיצוב הפנים של החדרים והלובי ועד למסגרת יוצאת-הדופן, כל הפרטים נלקחו בחשבון בעת בניית המלון, ועד כה התוצאות מראות כי הדברים נעשו בצורה נכונה. ההשתלבות של המלון בנוף הוא דבר ייחודי עליו נספר מיד.

מלון בראשית – עיצוב בראשית

עיצובו של מלון בראשית מהווה את חוד החנית בעיצוב המודרני. ממקום של חזרה אל הטבע, שמירה על איכות הסביבה והורדה מקסימלית בטביעת הרגל האקולוגית, המלון נבנה בצורה שמשתלבת עם הנוף בצורה יוצאת דופן ומהפנטת. כמו הכפרים העתיקים בהם גרו תושבי חבל ארץ קדום זה, בהם המבנים נבנו מאדמה מקומית והגגות מענפיהם של העצים המקומיים, דבר שיצר אפקט טבעי של התמזגות יפהפייה של הכפר וסביבתו, כך עוצב ונבנה מלון ישרוטל בראשית וכך הוא ניתב לו היום – "בתוך עמו הוא יושב". הייחוד שבבנייה זו ניתן להבנה רק כאשר מגיעים למלון, בוחנים אותו מבחוץ ושוהים בו מבפנים. אנו רגילים, לרוב, למלונות ומבנים אשר שוברים את הרצף, הסביבתי ואת הנוף העוטף אותם. רק צריך להעיף מבט בשדרות המלונות של אילת או ים המלח בכדי להבין על מה מדובר. המעצבים המערביים בוחרים פעם אחר פעם לעצב את עולמנו על-פי סטנדרטים של חיסכון וייעול מתוך מחשבה על המודרניזציה כאקט בריא ומקדם, כאשר כיום כבר ברור כי טעויות רבות נעשו, וקובעו בשטח, על-ידי מעצבים אשר נמשכו לאותם רעיונות של מקסם שווא. הטרנד הנוכחי והבריא הרבה יותר, טרנד שסוחף אחריו עשרות אם לא מאות מעצבים ברחבי העולם, מביא עימו את הבשורה של עיצוב סביבתי ואקולוגי יותר, עיצוב אשר אינו שובר את הנוף בו הוא שוכן. מלון בראשית חרט על דגלו את רעיון העיצוב הזה והביא אותו לעולם בצורה הטובה ביותר בארץ, וברמת גימור שלא נופלת ממלונות מסוג זה בכל העולם.

עיצוב הפנים של מלון בראשית

גם בעיצוב הפנים לא חסכו במלון זה, עם חדרים יוצאי דופן בייחוד ובאופי, וכמו כן ברמת הפינוקים שמחכה לברי-המזל וחדי האבחנה מביניכם אשר בחרו להזמין לילה או סופ"ש במלון בראשית. החדרים במלון זה, אשר נמצא במכתש רמון (שהוא בפני עצמו יצירת אומנות של הטבע אשר מצוינת בכל ספרי התיירות המדברים על ישראל), מהווים מעין גן-עדן עלי אדמות. קצרה היריעה מלספר על כל מה שמחכה לכם בחדר שלכם לימים הקרובים של ביקורכם במלון, אך נאמר דבר אחד בכל זאת – בריכה. כן, המלון מציע קונספט ייחודי וחדשני אשר לא היה קיים עד כה במלונות בארץ, וגם לא במלונות רבים בעולם. בביקורכם אצלנו תוכלו ליהנות מבריכה פרטית משלכם ובשבילכם אשר נמצאת לשירותכם בתוך החדר עצמו. נשאיר אתכם כאן, אם כך, בפיות פעורים ובחשק רב ועם המלצה חמה להזמין עוד היום חדר במלון בראשית מצפה רמון.

 לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top