מלון בראשית במכתש רמון

מלון בראשית במכתש רמון

מלון בראשית במכתש רמון הינו פנינה אמיתית בלב הנוף המדברי הייחודי של חבל ארץ זה. המלון, אשר עוצב בקפידה יתרה מציע לאורחיו שירותי אירוח ברמה הגבוהה ביותר עם חדרים בסטנדרט שעוד לא נראה במלונות ישראלים בעבר, ומציע תחרות למלונות היוקרתיים ביותר בעולם. עם חדרים מבודדים בלב מדבר, נופים מהממים ואווירה ייחודית שמציע המקום היפהפה הזה, סופ"ש במלון הסופר-יוקרתי והמדובר ביותר בתעשייה כיום הוא חוויה-חובה לכל מי שיודע מהם החיים הטובים. לסטייל היחודי של המלון אין תחרות באף מלון בארץ, ואם אתם מבקשים ליצור חוויה מיוחדת שמשאירה חותם על בן- או בת הזוג שלכם – חופשה קצרה במכתש רמון היא דרך מצויינת להגיע למטרה שלכם. הפינוקים המוכרים לכם מעולם לא נראו טוב יותר, כאשר רמת הגימור של החדרים עצמם, בין אם מדובר במקלחות והאמבט המפואר, חדרי השינה המעוצבים להפליא והמרפסות הפונות אל נופי המכתש המהמם לוקחים אתכם לתוך חויה של חופשה מפנקת מאוד, וברמה אחרת. הרמה של מוצרים המגיעים בחדר שלכם, הטלוויזיה עם המסך הרחב למשל, הם מהרמה הגבוהה ביותר בשוק. לא מדובר בעוד מלון פשוט אשר מעביר בתוכו תיירים על פס ייצור כמו במפעל. מלון בראשית הינו מקום בו לקחו בחשבון את העובדה כי היוקרה מחייבת וכי יש להעניק לאורחים משהו ייחודי, מופע מרהיב של הכנסת אורחים ברמה שלא הכרתם, ובמילים אחרות – חופשה שהיא חלום.

מלון בראשית במכתש רמון

 

מלון בראשית – חדרים ייחודיים

החדרים של מלון בראשית הינם ייחודיים עד מאוד, ולא תמצאו עיצוב שכזה במלונות אחרים. אחד מהרעיונות החשובים אשר הובילו את המעצבים להביא את המלון הזה למקום בו הוא נמצא מבחינת העיצוב הוא ההתאמה של המבנים לשטח. בעוד שברוב מלונות העולם מחפשים הדר מסוג של בליטה בשטח ושונות גדולה מהרקע, מלון זה עוצב בקפידה מתוך צורך של התאמת המלון לסביבה ולא להפך. כשהיופי הטבעי כה מרשים ומהמם, למה לשבש את הזרימה הקולחת של האווירה המרשימה עם מבנים חסרי חן לבנים ושוממים?. החדרים הייחודיים של המלון עוצבו עד כדי התאמה מרהיבה לרקע בו הם נמצאים – מכתש רמון, והם משתלבים בצורה מופלאה עם הסביבה שלהם. כאורחים במלון, לא ניתן להתעלם מתחושת השלמות שבעיצוב המקומי, ובהרגשה כי אתם חלק מהמקום, ולא אורחים לרגע. משהו בעיצוב והעובדה כי הוא לא מתנגש בטבע שסביבו  מכניסה אתכם פנימה ומקבלת אתכם, האורחים, כחלק מתוך הנוף והתחושה של המקום.

ומה בתוך החדר במלון בראשית?

אחד הדברים היפהפיים בחדרי המלון הוא העובדה כי יש מרפסת עם נוף ייחודי. ניתן להעברי שעות על גבי שעות בבהייה ביופי המיוחד של האיזור, יופי מהפנט כמו להבה חשופה. השקיעה הזו לתוך יופיו של המקום היא אחד מהאלמנטים הקסומים ביותר אשר המדבר מאפשר, ואולי מתנתו הגדולה ביותר לאדם – השקט האינסופי. כאשר הספיק לכם הרוגע והשלווה ואתם רווים בתחושה של רגיעה מפנקת, אתם מוכנים לצעוד צעד נוסף ברמת החופשה שלכם ולהכנס לבריכה הפרטית שלכם, בריכה הממוקמת בתוך החדר להנאתכם. עיצוב זה הינו חדשני ופורץ דרך בתחום המלונאות והנופש, ומביא את המלון הסופר-מיוחד הזה לרמה עוד יותר גבוהה, עד כדי קושי להבין לאן עוד יש להתקדם מכאן. אם התעייפתם ורציתם לנוח או לישון מעט, המיטות המפנקות בחדרים הינן מהנוחות ביותר, ומזמינות אתכם, האורחים, לשקוע לשינה ערבה וחסרת דאגות, שינה מחזקת ומרפאה. בין השקט המדברי ונוף קדומים יפהפה צומח מלון זה בכדי לאפשר לכם, האורחים שלנו, ליהנות מאיכות של חוויה אשר לא הכרתם עד כה. בעבר היו מדברים על סטנדרט שכזה כ"סטנדרטים של חו"ל, אך היום, מלון בראשית נותן השראה למלונות  חדשים בעולם בסטנדרטים כחול לבן.לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top