מלון בראשית ביקורת

מלון בראשית ביקורת

אלו המחפשים על מלון בראשית ביקורת כנראה באמת שלא דרכו עדיין במקום ייחודי זה, משכן של אמנות הרוגע, אמנות השלווה, הרגיעה ובעצם, אמנות החופשה. לא עוד מלון בסדרת מלונות-הענק של אילת או ים המלח, לא מפעל של תיירים הלועס ויורק כמויות הסטרוית של נופשים מדי שבוע, לא עוד אחד מהמלונות הזהים שנבנים לגובה ולרוחב כדי להכיל כמה שיותר אנשים ולספור את הכסף בסוף היום. בכדי לתת ביקורת אמיתית על מלון בראשית יש צורך לשהות שם, לנשום את האוויר של המקום, להתבונן בנוף הקדומים המהפנט ולאפשר לאווירה לחלחל לכל תא ותא בגוף. כל תיאור מילולי של הקסם של מצפה רמון, מכתש רמון, השמיים הרחבים וקו האופק המהפנט, כל אלו מחווירים לעומת עצם ההגעה למלון ולגימה מהרוח הייחודית באמת שהמלון הזה השכיל להפיק. עם שילוב ייחודי של נופים מרהיבים ובנייה המבוססת מחשבה ושמירה על איזון בין אידיאלים סביבתיים ורווחת הנופש, הצליחו להביא יזמי מלון זה תוצר יוצא דופן ושונה מאוד בנוף התיירות הישראלי, מקום מפגש בין האד לשקט שלו, בין האדם לעצמו. אין כל ספק כי עוצמתו של תוואי הנוף הייחודי בו ממוקם המלון עצמו הוא בעל משמעות אדירה בבנייה ושימור האווירה הזו, הקסם הזה שקם לתחייה בתוכנו כשאנו במלון זה, אך כמו שהקסם נוצר כשהאדם נפגש עם הסביבה, כך הקסם הייחודי שייך למפגש שלנו עם המלון והסביבה, ביחד ובנפרד. אין ספק כי יש להוריד את הכובע בפני היוזמה הזו, שכן מלון זה הוא ייחודי בישראל, ואחד מהמלונות היותר יוצאי-דופן בעולם כולו.

 

ביקורת על מלון בראשית

עוד נושא שחשוב להבין כשמחפשים ביקורת על מלון בראשית הוא כי החדרים במלון הם יוצאי דופן, וכי כשאנו מבקרים, אנו משווים בין החוויה הרצויה לבין מה שאנחנו מכירים כבר. את הקונספט של מלון זה אף אחד לא הכיר לפני שהוא נבנה והחל לעבוד. בכדי באמת לעכל את הרעיונות של המקום יש להבין קודם לכן את הקונספט של המלון, לראות אותו ולעכל את מה שנעשה שם. בחדרים, אשר מן הסתם מאובזרים באביזרים המעודכנים ביותר וברמה הגבוהה ביותר, מהמגבת ועד המיטה, הכל נראה טוב ומרגיש מצויין. הנוך הייחודי נשקף אליכם מהחלונות הגבוהים במיוחד ומאפשר לכם להשאב לעוצמה של המקום גם מתוך הפרטיות שבחדר שלכם. עוד דבר ייחודי אשר לא נראה כמותו בארץ הינו הבריכה הפרטית שממוקמת בתוך החדר, מאגר מים קטן, כמו נביעת מים פרטית ממש שלכם, גם היא מול הנוף המהפנט. כבר דווחו על מקרים של אנשים אשר הגיעו לבקר במלון ופשוט לא יצאו מהחדר. הם, אגב, חוו ככל הנראה את החוויה הטובה והעמוקה ביותר מבין כל הנופשים והתיירים במקום.

עוד ייחוד של מלון בראשית

עוד דבר ייחודי במקום הקסום הזה הוא השקט הסוחף, שקט שנשמר בחכמה וביצירתיות עם נהלים ברורים של כמות ילדים מוגבלת במלון. כלומר, שלא כמו ברוב מלונות הארץ בהם אתם מגיעים לחופשה שקטה ומבלים הרבה מהזמן שלכם מתמודדים עם צהלות ורעשים של ילדים מתרוצצים, דבר שהוא תענוג בפני עצמו אך לא תמיד מתאים כשרוצים לצלול לתוך השקט הפנימי, במלון ייחודי זה תופעה זו לא קיימת והשקט והשלווה זמינים לכם בכל עת. בין הבריכה אשר ניצבת על הצוק וצופה אל האינסוף, המסעדה היפיפייה שמציעה מנות משביעות ומגוונות, הצוות היעיל והמדויק והחדרים המפנקים במיוחד, ההגעה לחופשה נהפכת לעניין של חובה מוסרית, מעין טיפול עצמי ונתינה שלנו לעצמנו למען הבריאות והשלווה הפנימית. אנו מקווים כי תיהנו בביקור שלכם, ובטוחים כי תבינו בעצמכם מהשהות כי כדי באמת להבין את המקום יש לשהות בו, ואין זה אפשרי באמת לכתוב על מלון בראשית ביקורת מדויקת אלא יש להגיע בעצמכם ולשהות.לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top