מכתש רמון – מסלולי טיול

מכתש רמון – מסלולי טיול

אין ספק כי אחד מאזורי הטיול הייחודיים ביותר בארץ ואפילו בעולם נמצא באזור מכתש רמון. הצבעים המדבריים, החולות הצבעוניים, הנוף ההררי עוצר הנשימה, הצמחייה יוצאת הדופן ובעלי החיים המדבריים הנדירים, המשתלבים יחד לנוף מרהיב ביופיו עד עוצר נשימה, הופכים את חווית הטיול במדבר לחוויה קסומה, מיוחדת ובלתי נשכחת.

בלב הפלא המדברי הזה שוכן מלון ישרוטל בראשית, המציע נופש במדבר לצד חווית אירוח יוצאת דופן במלון בוטיק יוקרתי. מלון בראשית מאפשר למטיילים לארגן לעצמם חופשה של כמה ימים באזור וליהנות משפע של מסלולים באזור הקסום.

 לילה במלון בראשית

הלינה במלון מאפשרת גם ליהנות מהחוויה הייחודית של הלילה במדבר, שבו הכוכבים נפרשים ממעלה, ובעלי החיים הליליים יוצאים לשוטט. מלון בראשית מצפה רמון הוא הדרך האידיאלית לחוות את המדבר במלא הדרו ולשלב בין טיול נופש מדברי לבין חווית נופש יוקרתית.

ממלון ישרוטל בראשית אתם יכולים לצאת למספר מסלולי טיול במצפה, כגון למשל בפרסת נקרות, בקיר האומניטים, ברמת סהרונים או באזור הנגרייה. צוות מלון בראשית מצפה רמון ישמח לסייע לכם בהדרכות ובהמלצות למסלולי טיול באזור.

באזור מצפה רמון שוכנים המכתש הגדול והמכתש הקטן, המציעים שפע של סיורים אטרקטיביים בנוף צבעוני ועוצר נשימה. אחת האטרקציות בסיורים אלו היא צפייה בחיות ים מאובנות, המהוות הוכחה כי בתקופה הקדומה המקום היה ים. לפני שאתם יוצאים לטייל, זכרו רק להקפיד על כללי הבטיחות – כמו מפות מעודכנות, שתייה ומזון, ביגוד מתאים וכו'.

 ישרוטל בראשית – הדרך לטיול בלתי נשכח

כל מי שמכיר את המדבר וחווה אותו במלוא העוצמה, יודע כי אין תחליף לתחושה המתלווה אל סיור בתוך השקט, בנוף ההררי לצד הצוקים הגבוהים, האינסופיים שבאזור מצפה רמון. האוויר במדבר מרגיש אחרת, הרוח נעימה, חמימה ומלטפת. הצלילים במדבר נשמעים אחרת, במיוחד לצד גומחות הצוקים המשמיעים הד לכל קריאה.

חווית הסיור במדבר היא חוויה רוחנית. המפגש האינסופי בין חולות בלתי נגמרים לשמיים כחולים, נטולי עננים, הופך את המדבר למקום שליו ומרגיע. אין זה פלא כי זרמים רוחניים רבים משלווים סיורים במדבר. המדבר מהווה מקור השראה לשירים, סיפורים, יצירות אמנות שונות, ואף התעלות רוחנית בפעילויות כמו יוגה, מדיטציה, ועוד. אם כל זה נשמע לכם נפלא – אתם צודקים. מלון ישרוטל בראשית – חופשה מדברית שלא תשכחו!

 


לחץ כאן – לילה במלון בראשית

Scroll to Top