מכתש רמון – אטרקציות

מכתש רמון – אטרקציות

אחד מפלאי עולם, ואחד המקומות היפים ביותר במדינת ישראל, הוא מכתש רמון. טיול באזור המכתש הוא חוויה בלתי נשכחת.

אם אתם יוצאים לחפש אטרקציות במכתש רמון – כדאי לכם לשלב את הטיול עם נופש במלון בראשית מצפה רמון – שמשקיף אל נוף קסום ועוצר נשימה ומאפשר שילוב נדיר של חופשה יוקרתית לצד אטרקציות משפחתיות וזוגיות בלתי נשכחות. הנוף המדברי מאפשר לתפוס במלון שלווה ולהירגע. זהו המקום האידיאלי לחופשה המושלמת. לצד השלווה,מלון בראשית מצפה רמון מציע לנופשים בו מגוון רב של אטרקציות מסביב.

אחד המסלולים המקובלים למטיילים באזור הוא טיול רגלי במורד מכתש רמון, סיור חוויתי המשלב בין מסלול אתגרי לבין נוף מרהיב וייחודי למדבר. חוויה נוספת שניתן לחוות כאשר אתם נופשים במלון ישרוטל בראשית היא סיורי ג'יפים לאורך נופי מצפה רמון. החולות הצבעוניים, אבני הבזלת הייחודיות, והמבנה הטופוגרפי ההררי של השטח, הופכים את האזור למקום אידיאלי לסיורי שטח.

כמו כן מתקיימים במקום סיורי שטח ליליים לאורו של הירח, המגלים צדדים אחרים של הנוף המדברי. מי שמכיר את חווית המדבר יודע כי המדבר של היום הוא לא המדבר של הלילה. בשעות הלילה הופך המדבר למקום חשוך ומסתורי. הכוכבים זוהרים ובוהקים בעצמה רבה יותר, והירח זורח במלא הדרו. בעלי החיים הייחודיים של המדבר יוצאים מן המחילות לסרוק את השטח וזה בדיוק הזמן בו תוכלו לצפות בכל הפלא הזה. ככלל, אם אתם אוהבים בעלי חיים, טוב שבחרתם חווית נופש במדבר. במרחק נסיעה ממכתש רמון שוכן חי נגב רביבים, מתחם המציע צפייה בבעלי חיים מדבריים נדירים, ובין היתר: פינת ליטוף, האכלה ואפילו חפירות בנושא דינוזאורים. אטרקציות נוספות במצפה רמון הן מצפה הכוכבים הייחודי שמאפשר להתבונן לשמיים הרחוקים, חוות האלפקות שבה ניתן להכיר מקרוב את החיה המשונה.

רכיבות אופניים בשיתוף חברת גיאופן

מלון בראשית מציע לאורחים טיולי אופניים בשיתוף עם חברת גיאופן באזור מצפה רמון, עצמאיות או מודרכות על בסיס יומי או על בסיס תוכנית למס' ימים.לפרטים נוספים הקליקו כאן

מלון ישרוטל בראשית שוכן בליבו של הנוף המדברי, זו פנינת נווה מדבר קסומה שתאפשר לכם נקודת תצפית נוחה אל הפלא המדברי. מלון בראשית מצפה רמון מציע גם ליהנות מחוויית ספא ייחודית, מסעדה איכותית ופינוקים רבים.

חשוב לדעת כי המחירים של מלון ישרוטל בראשית זולים יותר מנופש מלונות בוטיק ברחבי הארץ, מה עוד שניתן לרכוש חופשה במלון בראשית בהנחה למזמינים באינטרנט. אז למה אתם מחכים? מלון בראשית ומצפה רמון על שלל האטרקציות שלו מחכים לכם.

 


לחץ כאן לחופשה על שפת המכתש


חוות האלפקות - למה בעת מפגש עם מבקרים

Scroll to Top