להתחיל מ"בראשית"- במרכאות ובלעדיהן

להתחיל מ"בראשית"- במרכאות ובלעדיהן

הבחירה הטבעית והמועדפת על רבים היא מלון מרשת המלונות ישרוטל בכלל ובמלון בראשית בפרט. המיקום מהווה את היתרון היחסי שלו וכל היוקרה וההידור במראהו והנוחות והפינוק בתכולתו הם היתרונות המוחלטים שלו.
מלון בראשית מציע חוויית נופש מענגת. צאו וסעו למדבר וחוו שם שקט שכמוהו לא תדעו במקומות אחרים. מזג האוויר, האווירה, המרחבים, האפשרויות הבלתי נדלות לבלות בתוך המלון או מחוץ לו, בשילוב ובמינון מתאימים לכם. מלון בראשית מבצעים הוא הטריגר להחליט כי השנה, העונה, מצלצלים, מתאמים מועד ו… כבר זזים.
כשמגיעים אפשר לכייל את השעונים בקצב אחר, איטי ומדוד. זה זמן האיכות שלכם. מכאן תוכלו לצאת לבקר במכתש רמון; כאן, במצפה רמון, מזומנת לכם פגישה עם שתי וערב רב של תרבויות ומגוון אנושי תוסס וססגוני, פסיפס צבעוני של מוצאים ועדות, חילונים ודתיים, קהילת הכושים העבריים, עולים מארצות חבר העמים, אנשי אמנות ותרבות, מקומיים ומי שהעתיקו לכאן את מקום מגוריהם וקבעו כאן את מושבם.

מלון בראשית מבצעים אטרקטיביים

אין צורך לגשת לאסטרולוגית או לקוראת בקפה כדי להיווכח כי בחודשי האביב והקיץ מוצעים לכם מחירי מבצע נוחים ואטרקטיביים במיוחד. תוכלו להתוודע אליהם כבר כאן, כבר עכשיו, ולעשות חשבון פשוט שימחיש לכם כמה כסף עשוי להיחסך לכם אם תזמינו מקום מבעוד מועד.
מלון בראשית הוא חוויית נופש ייחודית, שכמוה לא ניתן לחוות אף לא באחד ממלונות היוקרה במרכז הארץ, נוצצים וזוהרים ככל שהם, ומבלי לגרוע, חלילה, דבר מאיכותם.
סביב המלון ובמצפה רמון בכלל תוכלו לראות יעלים, עופות, ציפורי שיר, שמים בהירים וצלולים,נוף בראשיתי, סדנאות שונות (בישול ואפייה, קרמיקה, אקרובטיקה, ריקודים, מוזיקה ועוד).
בחדרי המלון מוצעים לכם כל התנאים שהופכים את השהייה בהם לחוויה. מי מכם שייחשפו למלון באמצעות סיור וירטואלי שנערך באתר המלון יוכלו להתרשם ואף להזמין ישירות מקום לחופשה המפנקת הבאה שלכם.
 
 


לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top