חופשה בישראל – מלון בראשית

חופשה בישראל – מלון בראשית

חופשה בישראל – מלון בראשית

חופשה במלון בראשית מצפה רמון בחדר יוקרתי, ייחודי ומפנק בצורה יוצאת דופן הינו חוויה שחובה לחוות שכן המלון הייחודי הזה מציע אווירה כה קסומה עד כי לא תאמינו כי קיים כזה מקום בישראל. רמת השירות, המודעות לאורחים, הגימור האיכותי והמדוייק, העיצוב – הן של הפנים והן של החוץ, וכל אלו בנוף של מצפה רמון הופכים את חווית המקום ליותר מסתם עוד ביקור מלונאות רגיל. כך גם חופשה "פשוטה" בישראל יכולה להפוך לחוויה מיוחדת שתשאיר בכם טעם של עוד ותיתן לכם זיכרונות שתנצרו לתמיד.

 

בית-מלון זה מייצר מרחב מנוחה והתחדשות בצורה שאף מלון אחר בארץ לא יודע לייצר. היכולת לצקת תוכן עמוק לחופשה פשוטה של כמה ימים היא מתנה נדיבה אשר במלון בראשית יודעים לתת, ולתת גם ביד רחבה. אם אתם שוקלים ברצינות לאפשר לעצמכם חופשה עם מימד עמוק של רוגע ושלווה, ועם מרחב מבריא ומחייה, אין מנוס מהפיתרון הברור והמיידי והוא הזמנת חדר באתר ייחודי זה.

מלון בראשית – אחד עם הנוף

אחת הסיבות להיות המקום כה הרמוני ושלב הינה הדגש אותו שמו הבעלים כאשר בחרו ליצור את המלון בצורה בה יצרו – עם דגש ברור על השתלבות עם הרקע הקיים, הסביבה הטבעית של המלון. המלון כמו שזור בתוך הנוף האחיד והמהפנט, ויוצר קו אחד של השראה רצופה, המהדבר הרחב, דרך המבנים המעוצבים להפליא, ועד לאינסוף – לאופק המרשים שברקע. כל התשתיות של מלון בראשית, אשר לא לחינם נאמר כי הוא אחד עם הנוף הסובב אותו, נמצאות מחוץ למראית עין ומתחת לפני האדמה, וזאת, כמובן, מתוך מחשבה ראשונית על שימור האווירה והטבעיות של תוואי השטח הקיים.

השילוב הטבעי כולל גם את הירידה לפרטים הקטנים, מהחלונות רחבים שמאפשרים לכם להיבלע אל תוך הנוף היפהפה, דרך הצבעים שנבחרו לקירות המבנים, ועד לשילוב הסופר-אלגנטי של הבריכות בתוך תוואי הקרקע, מה שגורם לאורחים להישיר מבט אל הצוקים ולהתענג על תחושות חדשות של שלווה תוך כדי שיכשוך בבריכה והביטחון שבמים הנעימים. מי יודע, אולי יש בו, בדיסוננס הזה שבין היובש שמסביב לבין המשחקים עם המים שבמלון עצמו בכדי לנסוך אווירה של ביטחון ושלווה, דבר אשר תורם למנוחתם של האורחים ומייצר אווירה של בריאות, רוגע, שלווה ושמחת חיים.

מלון בראשית והשקט המדברי

מלון בראשית מצפה רמון הינו מלון יוקרה, מלון בוטיק בהגדרתו, על-אף כמות האורחים הרבה יחסית למלונות הקטנטנים או הצימרים שאנו מכירים כאן בישראל. האיכות הבלתי מתפשרת במקביל לעיצוב המדוייק והחכם יוצרים את הרקע להכניסו לתוך רשימת מלונות הבוטיק הישראלים, בייחוד כשהוא מוקף ביופי הפראי והשקט של מכתש רמון על מסלולי הטיול שבו, בעלי החיים שבו (אשר פוקדים מעת לעת את טווח הראייה של האורחים ומשווים עוד רמה של עומק לחוויה הכללית). עוד פרט לא קטן כלל אשר תורם לאווירה הכללית של השקט הנשמרת במלון הייחודי הוא העובדה כי כמות הילדים המותרת לשהיה במלון בעת ובעונה אחת מוגבלת לעד חמישים ילדים. בעוד חווית מלון ישראלי בקיץ יכולה להיות רועשת עד בלי קץ עם לעיתים לא פחות מכמה מאות ילדים המתרוצצים בשאון בלתי פוסק בכל עבר, במלון ייחודי זה דאגו המארחים לאפשר שלווה עמוקה יותר וסביבה רגועה ושלווה לאורחים, ואם לשם כך נדרשת הגבלה על כמות הילדים, כך אכן נעשה – והתוצאות בשטח ברורות בצורה חדה שלא משתמעת לשתי פנים. קצרה היריעה מלספר על אודות הקסם האינסופי שהמקום מציע לאורחיו ולמבקריו, אך שמו נישא למרחקים ובלובי המפואר תוכלו לפגוש תיירים מכל מדינה בעולם, טיילים בינלאומיים אשר שמעו על אודות קסמו של המקום המיוחד ואשר באו בעקבות המלצות חוזרות ונשנות ממדריכי טיולים, חברים שחוו, ומקריאה על המלצות לא מתפשרות ברחבי רשת האינטרנט. הזמינו לעצמכם מקום באחד מהחדרים המפוארים והייחודיים, ותיהנו מחופשה בישראל במקום ברמה בינלאומית, הרי הוא מלון בראשית.