בראשית מלון

בראשית מלון

בראשית מלון

בראשית מלון ייחודי ושונה, מלון מפנק במיוחד שאת החוויה שלו אפשר לתאר במילה אחת – מושלמת. מקום בו חשבו על הכל, ויצרו סטנדרט ישראלי חדש, ברמה שעוד לא נראתה במדינה שרוב מלונותיה הינם "מפעלים לעיבוד תיירות" אשר מושתתים על עקרונות הכמות והכסף. לעומת הרקע והאווירה הכללית בעסקי המלונאות בישראל, העומק אליו נכנסו יזמי בראשית הינו כל-כך יוצא דופן עד כי הרבה מהאורחים עומדים פעורי פה לנוכח עוצמת האווירה והאנרגיה הסוחפת שבין כתלי מלון זה. עיצוב קפדני המתחשב בתנאי השטח היחודיים שבמצפה רמון החולש על המכתש המפורסם, בנייה מדויקת ללא עיגולי פינות וניסיונות להוזיל עלויות על חשבון האיכות, ובכלל, אווירה שלא מזכירה כלל את תרבות ה"יהיה בסדר", ומנחילה סטנדרטים של – "יהיה בסדר כי אנחנו דואגים לכל פרט קטן בהשקעה רבה", סטנדרט שטוב היה לו היה נחלתם של כל מלונאי הארץ, ובכלל בעלי העסקים בארץ ובעולם. קשה לתאר במילים את עוצמת החוויה המקומית, ממש כמו שכל דבר אחר ששוה ערך בחיים הללו איננו בר תיאור עד כדי העברת החוויה במילים, אך כפי שכבר נאמר במשפט הפתיחה – חוויה מושלמת.

בראשית מלון שנותן תמורה אמיתית

בעוד שברוב המלונות בישראל עובדים על פי שיטה של כמויות והוזלת עלויות, בראשית מלון שנותן תמורה אמיתית ולא רק מראה של תמורה. האוכל האיכותי הינו איכותי באמת, ולא "רעיון" של איכותי עם ביצוע זול. חומרי העבודה איתם עובדים במטבח של מסעדת המלון הינם ברמה גבוהה ביותר, והתוצאה בשטח ברורה וטעימה. לא מזנונים ארוכים של אוכל זול ברמה בינונית ומטה, אלא איכות ייחודית שבאה מתשוקה אמיתית לבישול, להגשה, לאסתטיקה ולאיכות. הביקור במלון מאפשר היכרות עם ישראל שנשכחה ממזמן, מקום שליו, עם חן והדר, פאר והוד, עם נוף שעוטף ומלטף, מרגיע ומאפשר להרגיש תחושה שנעלמה מהנוף הישראלי של המציאות היומיומית – תחושת העדר הזמן. נופים רחבי ידיים אשר מהדהדים בתוך הגוף נמצאים מעבר לווילון בחלונות הגדולים שנבנו כך, כמובן, במחשבה תחילה בכדי לאפשר לאורחים את הגישה לנוף הרחב ביותר, ולא דרך חלון קטן הממסגר את המציאות לכדי תמונה ייצוגית. ניתן לצאת לטיולים בתוך ליבו של השטח היפהפה עליו חולש המלון, המצפה והמכתש הידועים והמתויירים, נקודות חן המופיעות באתרים, מגאזינים ובספרי תיירות בכל השפות ובכל העולם, והכל כאן בארצנו הקטנה והיפה. ולכן בראשית מלון ייחודי כל כך, וכמובן שעוד לא נכנסנו לפרטים הקטנים.

בראשית מלון מפנק במיוחד

עם בריכה יוצאת דופן, מסעדה ברמה אחרת, חדר כושר, סולרים, וכל הפינוקים אליהם אתם רגילים, רק ברמה אחת מעל אם לא יותר. החדרים מיוחדים ושונים זה מזה, וניתן לבחור חדר בכל רמת אירוח, בהתאם לרצונכם ועומק כיסכם. החדר הגדול ביותר גודלו לא פחות משבעים מ"ר, והוא מגיע עם בריכה פרטית הצמודה לחדר. ישנה גם ווילה משפחתית המכילה עד 3 מבוגרים ושני ילדים וגם היא כמובן עם בריכה פרטית ונוף למדבר. שימו לב כשאתם מזמינים חדר במלון כי אתם מבקשים, אם אתם רוצים, חדר עם נוף למכתש, בכדי להעצים את חווית השהות ולקבל עוד יותר מהחופשה שלכם. ישנם עוד סוגים של חדרים, וניתן למצוא חבילות המתאימות לכל אחד. בחדרים תקבלו את כל הפינוקים המוכרים והדרושים בכדי להפוך את השהות שלכם לחוויה שאתם רוצים. הכיף מתחיל כבר בדרך למלון, כאשר מתחילים להחשף הנופים המרהיבים של האיזור המיוחד הזה, נופים עם שם עולמי, ורק מתעצמים ככל שמתקבים למלון אשר ממוקם בגובה של לא פחות משמונה מאות מטרים מעל פני הים. בראשית מלון ייחודי מבטיח ומקיים את הבטחת הנופש החלומי הישראלי.