בראשית – למה חופשה במלון בוטיק מצפה רמון?

בראשית – למה חופשה במלון בוטיק מצפה רמון?

מלון בראשית הינו מלון בוטיק במצפה רמון אשר מציע אפשרויות רבות ומגוונות לחופשה איכותית באמת. בין כתליו מוצאים תיירים מכל העולם רוגע ושלווה עמוקה, ומזה מספר שנים שמלון זה צובר תאוצה בפופולאריות שלו בקרב מדריכי תיירות בינלאומיים בכל השפות המוכרות. התייר הבינלאומי יודע לזהות את האיכות הבלתי מתפשרת שהציב מלון זה כמטרה לנגד עיניו, מטרה אליה הצוות שואף ללא הפסקה ואשר אליה מגיעים עם שיאים חדשים של נוחות ויעילות, שיאים אשר לא מוכרים בשאר מלונות ישראל, ואולי יהיו מוכרים לחלקינו רק מביקור בצימרים יחודיים ויוקרתיים מאוד, צימרים ברמת הבוטיק, שם שהרבה מאוד מקומות נוהגים להתהדר בו בשנים האחרונות אך לא רבים, לצערנו, מקיימים את ההבטחה אשר מילה זו טומנת בחובה. היכולת הזו של מלון בראשית מצפה רמון לספק את הסחורה ולעמוד מאחורי ההגדרה לה הוא זכה ביושר רב ובעמל רק לא פחות הינה יכולת ראויה לציון ולשבח, והדרך הטובה ביותר שאנו מכירים לחגוג את המצוינות של מקום הנועד כולו לרוגע, שלווה, תיירות ונופש של חידוש האנרגיה והכוחות היא כמובן על-ידי ביקור ושהות במקום, ולו למספר ימים בלבד. המקום כבר ידאג לכבוש אתכם, כפי שכבש אותנו, בקסם המדברי בו הוא ניחן, אותו קסם ניחוח של סיפורי "אלף לילה ולילה", אך בנוסח שנות האלפים, עם כל הפינוקים המקובלים ועוד הרבה מעבר לכך, וכל זאת תוך השתלבות מושלמת בנוף שמסביב לו.

מלון בוטיק מצפה רמון מבראשית ועד היום

הדרך הייחודית בה צעדו מעצבי המקום, אדריכליו ויועצי הסטילינג אשר עצלו שעות נוספות בכדי להפיק את המיצג המהמם לו אנו קוראים מלון בוטיק מצפה רמון, הינה דרך המלך לדיוק ומצויינות. על ידי הישענות על המראה הייחודי שמעניק לנו הטבע בחבל ארץ יפהפה זה, הלו הוא מכתש רמון הידוע ביופיו בעולם כולו, ועל ידי הצלחה מסחררת בשימור העוצמה וההוד אשר מקנה הנוף הייחודי כל-כך, הרהיבו עוז ויצרו מתווה אחיד ומרשים של פאר מקומי כאשר הצליחו לשזור את המלון באלגנטיות מרהיבה אל תוך התוואי המקומי, מבלי להזיק, לשנות ולפגוע ביופי העדין ורב העוצמה במקום. שילובי הצבעים, הטקסטורה והפרופורציה במבנים, לאורך קו האופק האינסופי של המכתש, כל אלו יצרו כבמלאכת מחשבת רצף מהמם שבו חוברים יחד היקום ויצירתו המופלאה למחשבת האדם ויכולתו להשתלב במלאכת הבריאה – שילוב מקודש של יופי ואציליות. לא לחינם נקרא מלון בוטיק זה "בראשית", שכן נופי הקדומים בו הוא יושב מחזירים את האורחים לשלווה הקדומה, לרוגע העמוק ביותר אליו אפשר להגיע.

בואו להתפנק עד דמעות במלון בראשית

כל היופי הזה על העצמה הרבה בה הוא מקרין על האורחים של מלון בראשית מחכה לכם כאן בלב המדבר הפורח. בואו גם אתם ליהנות ממה שנהנו ממנו כבר אלפי תיירים ונופשים מכל העולם כאשר הם בחרו להגיע למקום ייחודי זה ולשהות בו. עוצמת המקום היא כל כך מזוקקת עד כי אין בכלל צורך לעשות שום דבר, ואפילו לא להתכונן יתר על המידה. התדר כה חזק עד כי מעצם ההגעה והשהות במקום אתם תישאבו לעולם של רוגע, ותתחילו את ההתחדשות הזו לה אתם זקוקים כאשר אתם בוחרים לצאת לחופשה מחיי היומיום. תרשו לעצמכם לקבל משהו מיוחד באמת, מתנה אמיתית, ללא פשרות והתפשרויות, מתנה של ממש שמביאה טוב בכל הרמות. חופשה מפנקת, אפילו של כמה ימים בלבד, יכולה לעשות לכם שינוי של ממש בחווית החיים, לרענן את המערכות שלכם בצורה משמעותית ולאפשר לכם להמשיך להתקדם הלאה בכוחות מחודשים ועם מבט אחר בעיניים, יותר עמוק, שליו ורגוע. בואו לחוות בעצמכם את החוויה העמוקה של מלון בוטיק מצפה רמון – מלון בראשית.


לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top