בראשית- המקום שבו מתחילים התענוגות

בראשית- המקום שבו מתחילים התענוגות

מלון בראשית

המקום שבו מתחילים התענוגות המדבר מאיר פנים. המדבר מרגיע את הגוף ואת הנפש. במדבר חשים את מה שהמשוררת יראת השם זלדה כינתה במלים "פעימות הדופק האחר". זה המקום להרפות, להאט, להירגע. זה המקום שבו הנשימה נעתקת מחמת היופי הפראי, הראשוני, הבראשיתי. מלון בראשית במצפה רמון. על מצוקים המובילים אל מכתש רמון, נושק לדרך הבשמים העתיקה, מצויה אחת משכיות- החמדה המדבריות היפות והנחשקות, נוה במדבר. גן עדן. אפילו הקיץ כאן קריר ונעים בשל מיקומו הרם והנישא של המלון- 800 מטר מעל פני הים.

מלון בוטיקי איכותי

המלון מציע חדרים מפנקים עם נוף מרהיב, חדר שינה מאובזר, טלוויזיית LCD פינת עבודה, מרפסת מרווחת עם כיסאות שיזוף. בנוסף, למי שרוצים ליהנות מיוקרה ומפינוק מיוחדים- מוצאות במלון וילות יוקרתיות למשפחות, שבהן יכולים ההורים לשמור על פרטיות,. ערכת קפה ומכונת אספרסו בריכה צמודה לחדר ושאר פינוקים לחיים הטובים. לבד מכל הפינוקים והעינוגים המוצעים ומזומנים לכם בתוך מלון בראשית– הערך המוסף של חוויית השהייה במצפה רמון גלום בפוטנציאל התיירותי החווייתי הגלום בה, ואשר תוכלו לממש אותו כאוות נפשכם ולפי טעמכם והעדפותיכם. במצפה רמון ובסביבתה נגישות וזמינות אטרקציות המאפיינות את חבל ארץ זה ומאפשרות למצות את היתרונות היחסיים שבו: טיולי אופניים, ג'יפים, ומסלולי הליכה רגליים, סדנאות יציאה מגוונות, סדנאות המחברות גוף ונפש. כל הפעילויות מוצעות הן לקהל חילוני והן לקהל שומרי מסורת.

מלון בראשית מבצעים אטרקטיביים

מלון בראשית מבצעים מייתר את ההתלבטות. אין מה להתלבט. פשוט לנצל את שעת הכושר, לתפוס את הרגע, לצלצל, להזמין מקום ולסגור. חודש אפריל הוא חודש המבצעים וההטבות. חד ללילה ליחיד בחדר זוגי במחיר מפתה עם ארוחת בוקר. בתאריכים מסוימים- כדאי ושווה לעקוב ולהתעדכן און ליין באתר המלון- מוצעת שהייה במחיר שאין אטרקטיבי ממנו – 620 ₪ בלבד לאדם ללילה בחדר זוגי. יש מי שעבורם עצם הנסיעה למדבר היא תחילתה של חופשה מפנקת. מלון בראשית מבצעים הוא מקום וזמן מתאים למיצוי התענוגות של חופשה שתפקיע אתכם משגרת החיים ותאפשר לכם לחוות חוויית נופש מרעננת.