בוטיק במכתש רמון – מלון בראשית

בוטיק במכתש רמון – מלון בראשית

מלון בראשית הינו מלון בוטיק עם קונספט ייחודי ויוצא דופן בנוף המקומי והעולמי כאחד. הייחוד שלו מתחיל, כמובן, במיקום יוצא הדופן – מעל מכתש רמון. נוף הקדומים של צוקים ואופק הררי מכניס את האורחים, אתכם, לתוך אווירה יוצאת דופן ששולחת אתכם מרגע הגעתכם לתוך מוזה מיוחדת במינה, משהו שונה ולא מילולי אשר כל ניסיון לתאר רק יחטא למציאות. הדרך היחידה להבין את עוצמת המקום היא החוויה האישית של הגעה ושהות בו, ולו לסוף שבוע אחד בלבד. מדובר בתופעת טבע יפהפייה, אזור גאוגרפי מיוחד במינו אשר מושך אליו עשרות אלפי תיירים וטיילים מדי שנה ושנה, הן מהארץ והן מחוצה לה. המקום מופיע כנקודת חובה לביקור בספרי מסעות ומדריכי טיולים בכל העולם ובכל השפות, ותוכלו לבלות בטיול רגלי לפגוש בו טיילים מכל העולם אשר שמעו וקראו ועומדים נרגשים אל מול הנוף הייחודי והיפה. אחד מהאתגרים אשר עמד מול מתכנני המקום הוא כיצד ליהנות ולרתום את עוצמת הנוף היפה לטובת ביקורם של האורחים שיגיעו לשהות ולנפוש בו, כאשר מן הרגע הראשון היה זה ברור כי לא ניתן יהיה לעשות זאת בבנייה קונבנציונאלית הפוגעת בייחוד ובאופי של המקום. הבחירות הייחודיות שביצעו המתכננים דאגו לשמר את היופי הטבעי ולאפשר לאורחים להישאב לאווירה הקסומה של נופיו של מכתש רמון, וכך נוצר מלון בוטיק ייחודי – מלון בראשית.

בוטיק במכתש רמון - מלון בראשית

 

מלון בראשית – בוטיק אמיתי

שלא כמו רוב המלונות הישראלים, מבני ענק הבנויים לאכלס מאות ולעיתים אלפי תיירים ונופשים במקביל בחבילות נופש וסופי שבוע עמוסים במבקרים, מלון בראשית הינו מלון בוטי אמיתי הדואג לאכלס את המלון בצורה עדינה, ללא עודף מבקרים ועם הגבלת מספר הילדים במקום. למען השמירה על השקט והשלווה אשר דרושים בכדי לנפוש בראש שקט, ואשר מתאימים יותר לאופי של המבנה והנוף יוצאי הדופן המקום מנוהל בצורה ייחודית וחכמה, בצורה שבה  לכל אחד יש את האיזור הפרטי שלו. אין מדובר במבנה עצום מימדים המאכלס את כל אורחיו במקביל בחדרים צפופים אחד על גבי השני, אלא נהפוכו. אורחי המלון נהנים מחדרים מרווחים, מבנים מבודדים אשר מפוזרים על השטח בצורה כמעט רנדומלית, בכדי להתמזג עם הנוף הטבעי שנשר לא פגוע מהבנייה העדינה והמדוייקת להפליא של המלון. כיאה למלון בוטיק, כמות המבקרים מוגבלת בכדי לשמר אופי ואיכות לשהות של כל אורח ואורחת ובכדי לאפשר לצוות לספק את מאת האחוזים ברמת השירות המופלאה וכל זאת בכדי שתוכלו ליהנות מחוויה אמיתית של חופשה ייחודית, ולא תעבירו את הזמן במרדפים אחרי תיקונים של שירות לא יעיל. המלון מצוייד להפליא, ומעבר לצוות המיומן עד מאוד במתן שירות לקוחות מקצועי, ישנם מתקנים רבים העומדים לרשותכם.

אטרקציות בבוטיק מלון בראשית

הביקור במלון בראשית מאפשר אומנם כניסה לאיזור של רוגע ושלווה עמוקים, אך אין זה אומר שלאלו מכם המעדיפים לשמור על עירנות וחדות ובוחרים לצאת למקומות עם פעילויות ואטרקציות לא יהיה מה לעשות – נהפוכו. מיקומו המהמם של מלון הבוטיק היפהפה מאפשר ליהנות גם משלווה של חופשה רגועה וגם מאטרקציות רבות עד מאוד במקביל. לחובבי הספורט האתגרי למשל ישנה הזדמנות פז להצטרף למסעות אופניים בשטח במסלולים יחודיים ומרהיבים ביופיים וברמות קושי שונות, בסיורים מקצועיים עם מדריכים מנוסים המכירים את האיזור כמו כף ידם. ישנן עוד אטרקציות יחודייות כגון סנפלינג מרהיב ומרגש, טיולי הליכה לכל רמה, למתחילים, עצלנים או מטיבי לכת אמיתיים. תוכלו גם למצוא הכוונה במלון לטיולים של רכיבה על גמלים, טיולי ג"יפים באיזור ואפילו המראה בכדור פורח מעל נופי המכתש האטרקטיבים. אנו מרגישים כי אמרנו מספיק וכי המסר הועבר כבר בפסקה הראשונה – בוטיק במכתש רמון זה מלון בראשית והחוויה בו היא משהו שאסור להחמיץ.לבדיקת תאריך פנוי – לחץ כאן

Scroll to Top