טיסות חוויה במסוק במכתש רמון וטיסות לאתרי תיירות ונוף

מלון בראשית מציע לאורחיו הגעה מהירה וטיסות חוויה במסוק באמצעות חברת CN AIRWAYS מקבוצת כים ניר. הצעות ייחודיות לאורחי מלון בראשית – הזדמנות של פעם בחיים לחוויית טיסה מעולם אחר.
חוויה במסוק באמצעות חברת CN AIRWAYS

החברה מעניקה לכם, אורחי מלון בראשית, הזדמנות של פעם בחיים לחוויית טיסה מעולם אחר.

מסוק על מגדל עזריאלי בתל אביבהגעה וחזרה ממלון בראשית באמצעות מסוק – רוצים ליהנות מהדרך המקסימה למצפה רמון? לא רוצים לנהוג שעות במדבר? רוצים להגיע בצורה מהירה ובטוחה למלון בראשית? טוסו במסוק! במקום לנסוע שעתיים וחצי בדרכים מתל אביב למצפה רמון, טוסו במסוק ותוך שעה מההמראה בתל אביב, תנחתו בפתח מלון בראשית לאחר טיסה מרהיבה וחווייתית המשלבת נוף וסקירה גיאוגראפית מפי הטייס. אין דרך טובה יותר להתחיל ולסיים חופשה במלון בראשית מאשר לטוס במסוק.

טיסות EXTREAM – יתרונו הגדול של מסוק הוא ביכולתו לטוס נמוך ובמהירויות משתנות תוך השתלבות בנוף ובטבע. אנו מציעים לכם טיסות ברחבי המדבר, בין נופים נדירים, טבע פראי וקסם ייחודי. דרומית למלון בראשית משתרעים מרחבי המדבר הכוללים את מכתש רמון, נחל נקרות, נחל ערוד, נחל והר כרכום, מרחבי המיישר הר חריף, הר חלמיש, נחל פארן ועוד הרבה מקומות קסומים שלכל אחד מהם סיפור משלו ונוף ייחודי משלו.

טיסות סבבים במכתש רמוןטיסות סבבים במכתש רמון – בואו לחוות את עוצמתו וייחודו העולמי של מכתש רמון. בצאתכם מחלקו הצפוני של המלון בראשית, מונח לפניכם מגרש כדורגל גדול שמשמש את טייסנו ומסוקינו לנחיתה. ממגרש הכדורגל נמריא ונחווה את תלילותו של קיר המכתש הצפוני. לרגע נרגיש כמו ציפור המזנקת אל השמיים. מרגע שנכנסנו אל מכתש רמון, נטוס לכיוון מקום הנקרא "הנגרייה" (המנסרה), אזור בו התקיימה תופעת טבע רבת שנים של מרבצי אבני קוורץ שנוצרו מהתפרצויות שאירעו באזור לפני שנים רבות. משם, נטוס דרום מזרחה אל עבר הר קטום – ההר שעל פסגתו תוכלו לצפות בכתובות האבן שהונחו על-ידי לוחמי יחידת מטכ"ל האגדית. טייס המסוק יכוון את המסוק לכיוון מערב ובין קירו הדרומי של המכתש ונחל נקרות יסביר לכם על התופעה שגרמה להיווצרות מכתש רמון. פנייה חדה צפונה והנה נכנס בחזרה למכתש דרך מפער פיתם ובנסיקה קבועה נעלה חזרה למצפה רמון לתצפית אחרונה על המכתש ועל מלון בראשית המשתלב בנוף. הטיסה נותנת הזדמנות פז להבנת מבנהו של המכתש, תהליך היווצרותו, ההיסטוריה שעברה עליו והטבע החי בתוכו. אורך כל סבב כ 10 דקות. ניתן לבצע מספר סבבים. אידיאלי למשפחות גדולות או לחברות המתארחות במלון.

מסוק על רקע מלון בראשיתטיסות לאתרי תיירות ונוף – מתכננים ביקור באתר תיירות באזור הדרום? רוצים לשלב מספר אתרים ביום אחד? קבעתם טיול ג'יפים במדבר ואתם רוצים להגיע לנקודת המפגש בצורה מהירה, בטוחה וחווייתית? טיסה במסוק היא אופציה עבורכם! קחו את אחד ממסוקינו ותנו לטייס להסביר לכם על הנוף וההיסטוריה שבדרך. שלבו טיסה חווייתית ותצפית אווירית של אזור העניין יחד עם הביקור הקרקעי – שילוב של שניהם מביא להבנה הטובה ביותר של מבנה השטח והסיפורים המסופרים באתרי הנוף וההיסטוריה. דוגמאות לאתרים באזור הדרום: מצדה וים המלח, שדה בוקר, נחל צין, המכתש הקטן, המכתש הגדול ומכתש רמון, חורבות עובדת ועוד אתרים רבים.

חברת התעופה CN AIRWAYS מקבוצת כים ניר היא החברה הוותיקה בארץ לתעופה אזרחית, המפעילה את צי המסוקים הגדול והמפואר במדינה. כל טייסי החברה הינם בוגרי שירות טיסה בחיל האוויר, חלקם עדיין משרתים במילואים בטייסות בית-הספר לטיסה ובטייסות המבצעיות.

מסוקי החברה לטיסות תיירות:

BELL 206 JET RANGERBELL JET RANGER 206
מסוק חד מנועי עם 4 מושבים לנוסעים. מסוק קטן ובסיסי המבצע כל משימה בזריזות וביעילות.
BELL 206 LONG RANGERBELL LONG RANGER 206
מסוק חד מנועי עם 6 מושבים לנוסעים. מסוק חזק המאפשר הטסה של מספר רב של נוסעים. אחיו הבוגר של ה JET RANGER.
AS355F TWIN STARAS355F TWIN STAR
מסוק דו-מנועי עם 5 מושבים לנוסעים. מסוק מתוצרת צרפת, המסוגל להמריא ולנחות מכל מקום בארץ, כולל המנחת בראש המגדל העגול של עזריאלי. המסוק מפואר במיוחד ובטוח במיוחד (יש לו שני מנועים).
BELL 407BELL 407
מסוק חד מנועי עם 6 מושבים לנוסעים. המסוק הכי מפואר בארץ! המסוק החדיש, החזק והאלגנטי הזה מצויד במנוע חזק במיוחד, במערכות ייצוב הידראוליות מתקדמות ובמערכת שמע מתווכת רעש מתוצרת BOSE – הכול בכדי להעניק לכם חוויית טיסה מושלמת.

הערות כלליות:

  • יש להזמין את הטיסות לפחות 72 שעות מראש. ביצוע הטיסה בכפוף לזמינות המסוקים ובאישור גורמי חיל האוויר.
  • כל הטיסות מתואמות עם רשות שמורות הטבע והגנים. לעיתים יתכנו שינויי נתיב ו/או גובה טיסה בשל הגבלות לשמירה על הטבעוהחיות.
  • מסוקי החברה ממריאים ונוחתים משדה התעופה בהרצליה. מחיר הטיסה נקבע על-פי זמן הטיסה מהמראה ועד נחיתה בהרצליה.
  • תיאום טיסות יש לבצע או ישירות מול חברת CN AIRWAYS או מול דלפקי מלון בראשית.

לקבלת הצעת מחיר נא לחצ/י כאן